«Zero Waste Day Adzhamka». Виступили на конференції екологічно свідомих людей

30 травня, ТОВ «Екостайл» взяло участь у міні-конференції екологічно свідомих людей «Zero Waste Day Adzhamka» у селищі Аджамка.

Zero Wаste School – проект покликаний активізувати місцеві громади у невеликих містах та селах через неформальну освіту, навчити їх самостійно вирішувати суспільні і глобальні проблеми. Окрім школи з Аджамки, до 50 переможців проекту увійшла школа №1 смт Смолiне тa спецiaлiзовaнa зaгaльноосвiтня школa № 14 з Кропивницького.

Під час міні-конференції учні школи та професійні експерти розказали про проблеми засміченості та правила сортування сміття. Долучилися до конференції й експерти з Кропивницького. Комерційний директор ТОВ «Екостайл» Ганна Скічко розповіла дітям, місцевим жителям та представникам місцевих підприємств, як сміття може стати ресурсом з додатковим прибутком, і ознайомила з основними видами побутових відходів, які підлягають сортуванню.

«На перший погляд може здатися, що все складно і неможливо запам’ятати. Проте – це справа практики. Європейці такі самі люди як і ми, просто раніше почали сортувати сміття і вміють себе дисциплінувати. Нам просто треба бажання. І тверде переконання в тому, що починати треба з себе. Дуже приємно, що в Аджамці живуть прогресивні люди, з прогресивним керівництвом селища. Шлях до збереження екології краю розпочато. Сподіваємося співпраця, яку ми розпочали з сільким головою Тетяною Анатолієвною і колективом місцевої школи стане корисною і головне – екологічною», – зазначила Ганна Скічко.