Про збої у вивезенні відходів

ТОВ «Екостайл» працює у м.Кропивницький у комунальній сфері – поводження з відходами. Як і будь-яка інша комунальна послуга, діяльність з вивезення ТПВ має свою специфіку, що унеможливлює мати стійкий ідеальний результат. Його можна добитися лише спільною з населенням і контролюючими органами відповідальністю.
Вивезення відходів у Кропивницькому відбувається за чіткими графіками і логістичними маршрутами. Проте не виключає випадків затримок через технічні чи погодні умови.

«Екостайл» надає комунальну послугу, як і водоканал чи обленерго. Як у них може статися порив водопроводу чи аварійне відключення електроенергії, так і у нас може випасти рекордна кількість опадів чи зламатися автомобіль. Різниця лише в тому, що свої послуги ці структури в момент аварійного відключення зовсім не надають, а «Екостайл» відходи все одно забирає, хоч і з затримкою. Ми виконуємо свої обов`язки за будь-яких обставин. Розмови про сміттєвий колапс у місті вважаємо штучно роздутими і навмисне поширюваними. Уявіть тільки масштаби нашої роботи… Щотижня ми вивозимо відходи з шести з половиною тисяч точок. І якщо з них кілька десятків з якихось причин залишились не вивезеними – це не колапс, а звичайна штатна ситуація, яка має поважні причини виникнення», – пояснює комерційний директор ТОВ «Екостайл» Анна Скічко.

А з приводу кількох точок з не вивезеними відходами 27 і 28 лютого вулиці Полтавська та Кременчуцька повідомляємо, що через технічну несправність автомобіля, на цих вулицях міста відбулася дводенна затримка у графіку. Ситуацію виправлено станом на ранок 3 березня. На сьогодні всі машини працюють згідно графіків. Фото прибраних локацій додається.

Крім цього, просимо населення виносити сміття у щільних і зав’язаних пакетах. За таких умов відходи не будуть розвіюватися вітром на десятки метрів. Мешканців приватного сектору просимо виносити сміття в день його вивезення, а не наступного й подальших днів задля збереження чистоти навколишньої зони і унеможливлення розтягнення його собаками й котами.

Дякуємо за розуміння й свідому співпрацю!