ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення відкритого обговорення проекту інвестиційної програми ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» на 2019р.

Відповідно до постанови НКРЕКП від 25.05.2017р. № 706 «Про затвердження Порядку формування, схвалення інвестиційних програм та/або інвестиційних планів суб’єктів господарювання у сфері захоронення побутових відходів» та постанови НКРЕКП від 30.06.2017р. № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» з 17 серпня 2018 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми на 2019 рік. Обговорення триватиме протягом 14 календарних днів. З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на корпоративному сайті ТОВ «ЕКОСТАЙЛ»: http://ecostyle.in.ua/.
Обґрунтовані пропозиції та зауваження до проекту інвестиційної програми на 2018-2019 рік можна надавати шляхом письмового звернення на адресу: 25030, м. Кропивницький, вул. Лавандова, 27 або електронною поштою: Andrey_kr@ecostyle.in.ua, Olga_st@ecostyle.in.ua  (скановані копії листів) до 31.08.2018р. Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку. Матеріали приймаються у період проведення відкритого обговорення. Анонімні пропозиції та зауваження, а також ті, що будуть надані після закінчення громадського обговорення, не підлягають реєстрації та розглядатися не будуть.
Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 04.09.2018 р. o 14.00 за адресою: м. Кропивницький, вул. Лавандова, 27, другий поверх, актова зала.
Реєстрація проходить до 14:00 04.09.2018р. за електронною адресою Andrey_kr@ecostyle.in.ua, Olga_st@ecostyle.in.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє.
Для участі у публічній зустрічі необхідна наявність документа, що посвідчує особу.
ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» повідомляє, що остаточна вартість заходів буде визначена після схвалення інвестиційної програми Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та проведення процедур відповідно до чинного законодавства України.
У випадку внесення змін до проекту Інвестиційної програми 2019 року інформація буде оновлюватися.