Повідомлення про проведення відкритого обговорення щодо встановлення ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» тарифу на послугу з захоронення побутових відходів

ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення відкритого обговорення (слухання)
питання щодо необхідності встановлення ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» тарифу
на послугу з захоронення побутових відходів
(на виконання вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866)

ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» є надавачем послуг із захоронення побутових відходів у: м. Кропивницький.

Відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» встановлення тарифів на захоронення побутових відходів для підприємств, які обслуговують населені пункти з чисельністю населення понад 100 тисяч осіб, та об’єктів з потужністю перероблення та захоронення понад 50 тисяч тонн або 200 тисяч метрів кубічних побутових відходів на рік відноситься до повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Відповідно, Підприємство підпадає під дію вищезазначених законів.

Оскільки послуги з захоронення побутових відходів регулюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, наше підприємство, що є ліцензіатом (постанова НКРЕКП від 26.06.2018р. № 579), на виконання вимог постанов НКРЕКП від 27.04.2017 р. №№ 601, 602 здійснило розрахунки тарифу на послугу з захоронення побутових відходів.

Перегляд тарифів зумовлений вимогами чинного законодавства та значним зростанням основних складових собівартості послуг: паливно-мастильних матеріалів, запасних частин, електроенергії, води та водовідведення, збільшенням ставок податків та зборів, витрат на оплату праці у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати тощо. Метою перегляду тарифів є приведення діючих тарифів до економічно обґрунтованих витрат та забезпечення якісного надання послуг.

Відповідно до Постанов НКРЕКП від 27.04.17р. № 601 «Про затвердження Порядку формування тарифу на послугу з захоронення побутових відходів» та від 27.04.2017р. № 602 «Про затвердження Процедури встановлення тарифу на послугу з захоронення побутових відходів».

ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» має наміри встановити тариф на надання вказаної послуги у розмірі:

Категорії споживачів Проектні тарифи
грн. за 1т

з ПДВ

Населення 239,92
Бюджетні установи
Інші споживачі

Відповідно до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» з 12 жовтня 2018 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту тарифу на захоронення побутових відходів. Обговорення триватиме протягом 14 календарних днів.

Обґрунтовані пропозиції та зауваження до проекту тарифу на захоронення побутових відходів можна надавати шляхом письмового звернення на адресу: 25030, м. Кропивницький, вул. Лавандова, 27 або електронною поштою: Andrey_kr@ecostyle.in.ua, Olga_st@ecostyle.in.ua (скановані копії листів).

Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку. Матеріали приймаються у період проведення відкритого обговорення. Анонімні пропозиції та зауваження, а також ті, що будуть надані після закінчення громадського обговорення, не підлягають реєстрації та розглядатися не будуть.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 26.10.2018 р. o 14.00 за адресою: м. Кропивницький, вул. Лавандова, 27, другий поверх, актова зала.

Реєстрація проходить до 14:00 26.10.2018р. за електронною адресою Andrey_kr@ecostyle.in.ua, Olga_st@ecostyle.in.ua із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє.

Для участі у публічній зустрічі необхідна наявність документа, що посвідчує особу.