«Екостайл» вчить школярів Кропивницького сортувати відходи

Вчора, 9 жовтня, компанія «Екостайл» спільно з обласною бібліотекою для дітей ім. Т. Г. Шевченка розпочала проведення уроків екологічного виховання під девізом «Екостайл. Еко-стиль твого міста».

Уроки вже побачили учні 1-3 класів ЗОШ №4,  НВК Кіровоградський колегіум та НВО «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступеня «Гармонія» – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт».

Дітям розказали казку про боротьбу зі сміттям, провели вікторини, розповіли про роботу компанії «Екостайл» та навчили сортувати сміття.

Кожній школі подарували еко-контейнери під папір, пластик та інші відходи. А дітям запропонували стати «Агентами чистоти» ТОВ «Екостайл».

Заступниця директора з питань зв’язків з громадськістю ТОВ «Екостайл» Тетяна Мартовіцька пообіцяла дітям через місяць завітати і перевірити, наскільки добре діти навчились сортувати сміття, а також подарувати учням спеціальні подарунки – наліпки-блікери «Агент чистоти», що світяться в темряві.

Подібні уроки екологічного виховання у співпраці з бібліотекою Шевченка проводитимуться щомісяця. Також «Екостайл» проводитиме майстер-класи для вчителів, щоб ті в свою чергу вчили дітей.