Акція-інформування населення про культуру у сфері поводження з відходами

У п’ятницю, 22 червня, ТОВ «Екостайл», що займається вивезенням твердих побутових відходів (ТПВ) у Кропивницькому, встановило перші три контейнери призначених для збору сухих відходів за двокомпонентною системою.

Суть двокомпонентного збору ТПВ у розділенні органіки (залишків їжі й продуктів харчування) від сухих відходів (папір, пластик, скло, бляшанки). Двокомпонентний збір відходів – найпростіший спосіб підготувати населення до повноцінного сортування відходів. До того ж, збір вторинної сировини дасть змогу залучити додаткові кошти, які ТОВ «Екостайл» планує використати для будівництва й облаштування контейнерних майданчиків, тим самим покращити благоустрій міста.

В рамках пілотного проекту протягом найближчого тижня ще 15 контейнерів встановлять у Ковалівському парку та на існуючих контейнерних майданчиках на території ЖЕО №4 (по вул..Волкова, 9 (к.1) вул. Героїв України, 30, 26, 12(к.4), вул.Попова, 26 (к.4), 15(к.2), 9(к.1), Конева, 23(к.1), Пацаєва, 10).

24 червня – в День молоді, працівниками ТОВ «Екостайл» було проведено соціальну акцію з метою інформування населення про культуру у сфері поводження з відходами. ТОВ «Екостайл» проводить своєрідний експеримент з двокомпонентного збору відходів, який допоможе виявити всі його переваги й недоліки, і в подальшому врахувати їх при масштабному впровадженні роздільного збору ТПВ.