Вивозити будівельне сміття на контейнерні майданчики – заборонено!

Шановні мешканці Кропивницького!

Вкотре звертаємо вашу увагу на те, що вивозити будівельне сміття (особливо важкі мішки з бетонними брилами після ремонту, старі й великі меблі) на контейнерні майданчики міста суворо заборонено.

Усі контейнери компанії ТОВ «Екостайл» призначені тільки для побутових відходів. Сучасні автомобілі компанії обладнані спеціальними автоматичними маніпуляторами, які піднімають не більше 200 кг. Більша вага контейнерів призводить до поломки, дороговартісного ремонту, і як наслідок можливих збоїв у подальших графіках вивезення сміття в місті. Залишати мішки сміття біля контейнерів чи насипом на землі теж категорично забороняється.

Наразі у Кропивницькому працюють патрулі спецінспекції, поліції та представників ТОВ «Екостайл», які фіксують порушення громадянами (в тому числі й на фото та відео) та накладають адміністративні стягнення.

Нагадуємо, побутові відходи – це відходи, що утворюються в результаті життєдіяльності людей – органіка і речі, які вони викидають як непотрібні. До твердих побутових відходів відносять картон, газетний, пакувальний чи споживчий папір, усіляку тару (дерев’яна, скляна, металева), що вийшли з ужитку чи втратили споживчі властивості.

Інформуємо, що вивезення будівельних відходів з приватних домоволодінь чи квартир багатоповерхівок здійснюється мешканцями самостійно, або за допомогою послуг інших компаній, які профільно займаються вивезенням негабаритного і будівельного сміття.

Дякуємо за розуміння та свідоме ставлення!