УВАГА!!! ПОВІДОМЛЕННЯ!

На виконання наказу Міністерства розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р.  № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» повідомляємо, що планується встановлення тарифів на послуги із захоронення побутових відходів для ТОВ «ЕКОСТАЙЛ».

Періодичність надання послуг з вивезення ТПВ

Послуги з захоронення побутових відходів в місті Кропивницький надаються з наступною періодичністю:

  • збір, вивезення та захоронення відходів від багатоквартирних будинків, ЖБК, ОСББ – щоденно, відповідно до графіку вивезення ТПВ;
  • збір, вивезення та захоронення відходів від житлових будинків з присадибними ділянками (приватний сектор) – 1 раз на тиждень, відповідно до графіку вивезення ТПВ;
  • збір, вивезення та захоронення відходів від організацій, установ та підприємств міста – згідно графіку, що передбачені договорами.

СТРУКТУРА
тарифу на послугу з захоронення побутових відходів
по ТОВ “ЕКОСТАЙЛ” м. Кропивницький

Обґрунтування зміни тарифу

Тарифне регулювання суб’єктів господарювання, які здійснюють захоронення побутових відходів, здійснюють органи місцевого самоврядування відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про житлово-комунальні послуги».

Постановою НКРЕКП від 26.06.2018р. № 579 було видано ліцензію для ТОВ «ЕКОСТАЙЛ» на право здійснювати господарську діяльність із захоронення відходів.

Згідно з Законом України «Про житлово-комунальні послуги» виконавці/виробники здійснюють розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг і подають їх органам, уповноваженим здійснювати встановлення тарифів. Розрахунок тарифу здійснено у відповідності до постанови КМУ «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами» від 26 липня 2006 р. N1010, зі змінами внесеними постановою КМУ N318 ( 318-2019-п ) від 27.03.2019р.

Захоронення відходів здійснюється на полігоні, який розташовано за адресою: м. Кропивницький, вул. Байкальська, 124. Щорічний обсяг прийнятих на полігон відходів складає близько 89 тис. тон побутових відходів.

Причиною підняття тарифу на послуги з захоронення побутових відходів є невідповідність доходів фактичним витратам підприємства на захоронення відходів. 

Плановими тарифами передбачено реалізація інвестиційної програми по двох напрямках:

  1. Будівництво огорожі навколо сміттєзвалища;
  2. Розробка проекту рекультивації сміттєзвалища.

Встановлення тарифу на планованому рівні дозволить виконувати вимоги Правил експлуатації полігонів побутових відходів та ДБН В.2.4-2-2005.

Тариф для підприємства встановлюється вперше.

Проведеними плановими розрахунками тарифу встановлено необхідність його підвищення до 70,10 грн./куб. або 270,60 грн./т  з ПДВ.

Після проходження процедури узгодження розрахунків тарифу, планова вартість послуг з захоронення побутових відходів буде складати:

Пропозиції та зауваження приймаються в письмовій формі протягом 7 календарних днів з моменту публікації даного оголошення за адресою: 25030, м. Кропивницький, вул. Лавандова, 27.